Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014)

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 20 kwietnia 2015 14:13 #233950

w ten weekend ma padać deszcz
może 9 maj ? lub 10 ?

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 20 kwietnia 2015 14:36 #233953

Oki Alicjo daj mi czas do jutra to się wszystko wyklaruje, a przelotny deszcz to nie problem.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 22 kwietnia 2015 10:19 #234208

Jestem już po ustaleniach z Panią Dyr. Domu Dziecka w Dębinkach, i doszliśmy do wniosku że najlepszym dniem ze względu na pogodę będzie ta sobota ponieważ w niedzielę ma padać, czyli spotykamy się 25.04.2015 o godz.10:30 w Dębinkach tak jak ostatnio. Przewidywany plan zadań, zabieramy dzieciaki i jedziemy dokończyć trasę z poprzedniego wyjazdu, powrót do domu dziecka ognisko zabieram też grill czyli nie koniecznie musicie jeść kiełbasę pogaduszki itd. Ci którzy maja pociechy proszeni są o ich zabranie. Wyjazd ma być przyjemnością dla wszystkich i miłym spędzeniem czasy z dziećmi z Domu Dziecka. Żeby ustalić ile nas będzie, proszę wpisywać się i podać przewidywaną ilość osób towarzyszących.
1.Bobsley+1
Ostatnio zmieniany: 22 kwietnia 2015 10:20 przez Bobsley.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 22 kwietnia 2015 10:34 #234215

2.Monika, Michał i Werka (my jesteśmy na pewno)
Ostatnio zmieniany: 22 kwietnia 2015 10:34 przez moniab.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 22 kwietnia 2015 10:51 #234218

1. Bobsley+1
2. Monika, Michał i Werka (my jesteśmy na pewno)
3. Dorota

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 22 kwietnia 2015 12:03 #234219

To ja odpadem, pracuje, a niech to...

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 22 kwietnia 2015 15:06 #234223

Cholera niestety padła tylna piasta, zalewając tarczę hamulcową olejem z mostu
A obiecałem utopić złoma dwa razy (tym razem bez holowania),

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 22 kwietnia 2015 18:46 #234238

Niestety my też tym razem odpadamy, dalej walczę z przekładnią kierowniczą a raczej z braku czasu liczę że jej już się znudzi i się podda
Bawcie się dobrze !!!!
Kurcze a punkt do szarpania już sprawny i można by było pokonać tamta wklejkę

Trzymajcie się, POWODZENIA

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 22 kwietnia 2015 19:10 #234244

my też odpadamy miłej soboty życzymy

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 22 kwietnia 2015 20:07 #234248

SILWA napisał:
1. Bobsley+1
2. Monika, Michał i Werka (my jesteśmy na pewno)
3. Dorota


mnie długo nie trzeba namawiać też będę

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 23 kwietnia 2015 18:44 #234404

bede jak spedpol...na miejsce...na czas ...na pewno
2wolne

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 23 kwietnia 2015 20:27 #234413

1. Bobsley+1
2. Monika, Michał i Werka (my jesteśmy na pewno)
3. Dorota
4. Hoffi, 2 wolne

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 23 kwietnia 2015 21:52 #234425

Sie pojawię

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 23 kwietnia 2015 23:34 #234429

Się przyturlamy z Monią. Mogiemy się tylko odrobinkę spóźnić, bo będę leciał z daleka

No i już mi się gęba cieszy

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 24 kwietnia 2015 08:50 #234445

Bobsley na jakiej stacji i o której się spotykamy ?

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 24 kwietnia 2015 11:27 #234462

Zaraz za Markami jadąc od strony Warszawy po prawej stronie jest stacja benzynowa ORLEN dla tych co chcą pojechać na skróty a nie asfaltem spotkanie o godzinie 9:40 a dla jadących asfaltem dokładne koordynaty
www.google.com/maps/place/D%C4%99binki,+Polska/@52.4726883,21.426558,581m/data=!3m2!1e3!4b1!4m2!3m1!1s0x471ee7588a1d4a11:0xd2dd7a7bc213d7fa?hl=pl
Rozmawiałem z Panią Dyrektor grochówka kiełbasa napoje i ognisko z grillem już jest przygotowane tak że weźcie co uważacie. Dzieciaki już na was czekają.
Ostatnio zmieniany: 24 kwietnia 2015 11:50 przez Bobsley.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 24 kwietnia 2015 21:03 #234506

Ruszam koło 9 z grodziska...

Postaram sie dojechać na stacje.

Do zo

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 24 kwietnia 2015 22:07 #234514

A ja ruszam o 9,10 z Piastowa i zabieram jednego nie koszernego

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 25 kwietnia 2015 20:55 #234559

Ufff... Dojechani..

Dzieki wielkie bylo bosko

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 25 kwietnia 2015 23:00 #234571

Tak to prawda, było super. Dziękuję wszystkim
Ostatnio zmieniany: 25 kwietnia 2015 23:04 przez Hoffi.
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.23 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.