Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014)

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 28 kwietnia 2015 13:07 #234863

ja równiez wszystkim dziekuje i do nast. razu

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 28 kwietnia 2015 13:28 #234864

Zdjecia super, że o trail'u nie wspomnę, jak zmontuje swój filmik to podrzuce.

Równiez jestem za ufundowaniem nagrody za splash'a roku.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 28 kwietnia 2015 19:56 #234893

Bobsley napisał:
Locke napisał:
Hmmm... Skrzynia przestała zmieniać biegi..

Ciekawe...

Witam w klubie w czwartek ogarniam, stan po sprawdzeniu ponad 3 cm nad kreskami Widocznie rurka z odpowietrznika spadła albo jakaś inna nieszczelność ale tu się mądrzyć nie będę. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem
oo

Jakos tak prawdopodobnie bedzie

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 29 kwietnia 2015 15:43 #234980

hmmmm ja tak zawsze mam Locke napisał:
Bobsley napisał:
Locke napisał:
Hmmm... Skrzynia przestała zmieniać biegi..

Ciekawe...

Witam w klubie w czwartek ogarniam, stan po sprawdzeniu ponad 3 cm nad kreskami Widocznie rurka z odpowietrznika spadła albo jakaś inna nieszczelność ale tu się mądrzyć nie będę. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem
oo

Jakos tak prawdopodobnie bedzie

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 29 kwietnia 2015 18:01 #234987

Dajcie znać jak będziecie wybierać się jeszcze w te tereny. Trochę jak będę mógł zapoznam Was z okolicą

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 30 kwietnia 2015 11:23 #235068

ale my chcemy pojeździć a nie ryby łowić..

chociaż ostatnio udało sie dwa w jednym

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 30 kwietnia 2015 12:50 #235078

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 2 maja 2015 08:55 #235157

NIeco nostalgicznie.

Film tłumaczy obecność wody w poszczególnych częściach naszych rydwanów



pozdro

PART TWO niebawem

Wasz W

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 2 maja 2015 13:57 #235172

Miszczu dla mnie git...regwit napisał:
NIeco nostalgicznie.

Film tłumaczy obecność wody w poszczególnych częściach naszych rydwanów



pozdro

PART TWO niebawem

Wasz W

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 2 maja 2015 14:44 #235175

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 maja 2015 13:51 #235284

Witek film sssssssssssssssssssssssssuper, szkoda że nie byłeś z nami na majówce

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 maja 2015 18:01 #235324

Nie przejmuj się, Damiano zapewnił dzisiaj takie atrakcje, że hej

A oto Epopeji część druga. Bardziej monumentalna niż pierwsza nawet...



I żeby była jasność: Nie ja jestem autorem ujęcia, wykorzystanego w 40 sekundzie filmu
Ostatnio zmieniany: 3 maja 2015 18:13 przez regwit.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 maja 2015 20:46 #235351

Witek masz nominację do Oskara <3 super

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 maja 2015 14:48 #235432

Trailer jak z Magaprodukcji made in Hollywood, szacun.

regwit napisał:
NIeco nostalgicznie.

Film tłumaczy obecność wody w poszczególnych częściach naszych rydwanów



pozdro

PART TWO niebawem

Wasz W

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 maja 2015 14:58 #235434

A to akurat najlepsze ujęcie w całym filmie, oczywiscie reszta tez moze być

regwit napisał:
Nie przejmuj się, Damiano zapewnił dzisiaj takie atrakcje, że hej

A oto Epopeji część druga. Bardziej monumentalna niż pierwsza nawet...



I żeby była jasność: Nie ja jestem autorem ujęcia, wykorzystanego w 40 sekundzie filmu

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 maja 2015 15:40 #235436

Może macie jakieś plany na środkowy weekend?

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 maja 2015 15:40 #235437

Maja.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 maja 2015 16:26 #235442

Ostatnio zmieniany: 4 maja 2015 16:35 przez Bobsley.
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.23 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.