Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014)

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 11:35 #212133

Nie temat nie umarł w sobotę przejechaliśmy trasę, będzie przejezdna dla wszystkich, oczywiście jak ktoś będzie szukał guza to znajdzie.Pani dyrektor placówki, pozwoliła żeby Ci co będą chcieli przeorali staw robiliśmy rozpoznanie na piechotę może być błotnie, ale co można teraz powiedzieć jak będzie, jeszcze parę dni przymrozków i jedziemy po betonie.
plus.google.com/u/0/photos/105550176464549907614/albums/6087548741260555329
Autorką zdjęć jest Monika i Michał
Ostatnio zmieniany: 3 grudnia 2014 11:38 przez Bobsley.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 12:01 #212138

No nie ... znowu Michał katowal mojego defa ...

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 12:11 #212139

No nie ... znowu Michał katowal mojego defa ...

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 12:51 #212145

On nie katował tylko sprawdzał możliwości terenowe (Twojego Defa)

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 13:59 #212160

Katuje, katuje ... a po co dwie wyciągarki ... Michale upominam Cię nie top mojego Defa ... i tą skrzyneczkę oddaj na Bronisze bo ona po prostu nie wygląda

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 19:52 #212218

NO ładne rozpoznanie terenu... . Przydał sie roadbook?

Good news - panowie Damiano i Mariano ogarnęli mój rydwan. Troszkę pomagałem. Nie dymi już tak strasznie, nie pierdzi, nie zgrzyta, nie rzęzi i nie łomocze. A zatem dzieciaki: welcome on board.

Do Zo Ba

W
Ostatnio zmieniany: 3 grudnia 2014 19:56 przez regwit.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 21:18 #212230

Wesoł napisał:
No nie ... znowu Michał katowal mojego defa ...
nie topię głębiej niż do zegarów bo DROGIE

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 21:24 #212233

Wesoł napisał:
Katuje, katuje ... a po co dwie wyciągarki ... Michale upominam Cię nie top mojego Defa ... i tą skrzyneczkę oddaj na Bronisze bo ona po prostu nie wygląda
Seba skrzyneczka już dawno na Broniszach.Kupiłem w to miejsce coś innego (oczywiście do Twojego defa)

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 22:37 #212243

Dobrze inwestuj i pamietaj ze do zegarów to max ktorego nie wolno przekraczać

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 23:30 #212257

michalxx napisał:
Seba skrzyneczka już dawno na Broniszach.Kupiłem w to miejsce coś innego (oczywiście do Twojego defa)

I pewnie z tego powodu hala na Broniszach się spaliła A piszą, że to zwarcie było...

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 3 grudnia 2014 23:37 #212260

Wytrych napisał:
A ja jak zwykle w robocie... ech...


Jak dobrze pościemniasz, to nie zauważą, że cię nie ma

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 grudnia 2014 12:51 #212302

Witek roadbook nr 3 i 21 sprawdzone, 3 sucho kilka kałuż i szlifowanie lakieru, Wesoł nie pojedzie a jak by nawet wjechał to zabrakło by chusteczek w samochodach,nr 21 sucho nawet Dacia Duster przejechała tam gdzie miało być do 1,5 metra jest ze 30 cm max reszty nie ogarnialiśmy.
Ostatnio zmieniany: 4 grudnia 2014 12:57 przez Bobsley.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 grudnia 2014 13:22 #212308

Ja nie pojadę ... ja się rys już nie boję to co teraz spędza mi sen z powiek to woda w aucie ... straszna mam fobie

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 grudnia 2014 13:48 #212314

Myślę że nie jesteś osamotniony, Wojtek pewnie zastanawia się kiedy będzie miał suchy fotel pomijając wykładzinę. Na zdjęciach widać jaki był blady z zimna siedział ze 20 minut w wodzie.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 grudnia 2014 19:34 #212395

siedzenie juz suche,pompka przelozona,w łyzwach jeżdże ,ale to chyba nie dziwne o tej porze roku???

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 grudnia 2014 19:51 #212401

Wojtek, powiem szczerze, długo się zastanawiałem, czy na zdjęciach przy aucie, to Ty, czy to nie Ty A jeśli Ty, to dlaczego teraz dopiero, się przebrałeś na Halloween u Kudłatego ?

Panie, Panowie, generalnie: GRATULEJSZYN - zaleźliście błoto i wodę, przy ogólnym niedoborze tegoż

W
Ostatnio zmieniany: 4 grudnia 2014 19:52 przez regwit.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 4 grudnia 2014 19:59 #212403

taka charakteryzacja zajmuje duzo czasu...poza tym to nie sa tanie rzeczy... :v

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 5 grudnia 2014 10:39 #212477

Jak zobaczyłem zdjęcie nr 4 , to już wiem czym Jezus poruszał się po wodzie

Pozostało jeszcze wyjaśnić czym Mojżesz rozstąpił morze czerwone

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 20:48 #212980

Panie i Panowie trzeba zrobić listę kto będzie i ile miejsc będzie miał wolnych
1. Bobsley - 3 wolne

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 20:54 #212981

Bobsley napisał:
Panie i Panowie trzeba zrobić listę kto będzie i ile miejsc będzie miał wolnych
1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.28 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.