Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014)

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 21:15 #212985

a może ktoś ma wolny fotel i mnie przygarnie

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 21:28 #212986

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 21:31 #212988

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne
4. ArtB - 2 lub 3 wolne (jeszcze nie wiem)

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 21:39 #212989

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne
4. ArtB - 2 lub 3 wolne (jeszcze nie wiem)
5. Wesoł - 3 wolne (Tasak jak coś to Cię nie zostawimy)
Ostatnio zmieniany: 8 grudnia 2014 21:40 przez Wesoł.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 22:30 #213002

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne
4. ArtB - 2 lub 3 wolne (jeszcze nie wiem)
5. Wesoł - 3 wolne (Tasak jak coś to Cię nie zostawimy)
6. Tomek - 3 wolne

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 23:07 #213008

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne
4. ArtB - 2 lub 3 wolne (jeszcze nie wiem)
5. Wesoł - 3 wolne (Tasak jak coś to Cię nie zostawimy)
6. Tomek - 3 wolne
7. Sailor - 2-3 wolne

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 8 grudnia 2014 23:07 #213009

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne
4. ArtB - 2 lub 3 wolne (jeszcze nie wiem)
5. Wesoł - 3 wolne (Tasak jak coś to Cię nie zostawimy)
6. Tomek - 3 wolne
7. Sailor - 2lub 3 wolne

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 9 grudnia 2014 08:28 #213032

to pamiętajcie o mnie

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 9 grudnia 2014 08:51 #213034

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne
4. ArtB - 2 lub 3 wolne (jeszcze nie wiem)
5. Wesoł - 3 wolne (Tasak jak coś to Cię nie zostawimy)
6. Tomek - 3 wolne
7. Sailor - 2lub 3 wolne
8. Grupa Otwocko-Falenicka w sumie tylko 3 miejsca


Hej, wiara - potrzebujemy minimum 25 miejsc. Potrzeba jeszcze maszyn. Zgłaszać się, nie czekać, nie spać, nie planować zakupów z Teściowa i mycia okien ...
Ostatnio zmieniany: 9 grudnia 2014 08:54 przez regwit.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 9 grudnia 2014 08:53 #213035

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne
4. ArtB - 2 lub 3 wolne (jeszcze nie wiem)
5. Wesoł - 3 wolne (Tasak jak coś to Cię nie zostawimy)
6. Tomek - 3 wolne
7. Sailor - 2lub 3 wolne
8. Grupa Otwocko-Falenicka w sumie tylko 3 miejsca
9. Wiking - 5 wolnych

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 9 grudnia 2014 08:55 #213036

Wiking - ależ byleś szybki

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 9 grudnia 2014 14:29 #213103

regwit napisał:
Wiking - ależ byleś szybki


Szybki jeszcze niestety nie wstawiłem

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 9 grudnia 2014 21:28 #213155

1. Bobsley - 3 wolne
2. Paweł - 3 wolne
3. Zalew - 3 wolne
4. ArtB - 2 lub 3 wolne (jeszcze nie wiem)
5. Wesoł - 3 wolne (Tasak jak coś to Cię nie zostawimy)
6. Tomek - 3 wolne
7. Sailor - 2lub 3 wolne
8. Grupa Otwocko-Falenicka w sumie tylko 3 miejsca
9. Wiking - 5 wolnych
10. Silwa - 3 wolne

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 10 grudnia 2014 19:31 #213246

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 10 grudnia 2014 22:00 #213307

u mnie szybka wstawiona...i 2wolne,albo 3 jak trzeci pas zalatwie

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 11 grudnia 2014 12:58 #213368

witam po raz pierwszy na forum

w nawiazaniu do informacji od Bobsleya o ubezpieczeniu, mam serdeczna prosbe do osob zainteresowanych dodatkowym ubezpieczeniem w czasie sobotniej akcji, o przeslanie do mnie na priv danych osobowych (Imie i Nazwisko), abym mogl zglosic te dane do Fundacji w celu objecia ubezpieczeniem

korzystajac z okazji, chcialbym Wam wszystkim, w imieniu dzieciakow i wlasnym, serdecznie podziekowac za zaangazowanie i uczestnictwo w akcji

specjalne podziekowania dla ekipy z soboty 28/11 za odkrycie urokow offroad'u - juz nie moge sie doczekac soboty

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 12 grudnia 2014 12:36 #213474

Panie i Panowie tak jak wcześniej pisałem po powrocie na terenie Domu Dziecka jest ognisko. Organizator zapewnia kiełbasę, pieczywo, napoje bez alkoholowe i prawdopodobnie będzie ciepła zupa,czego może zabraknąć to patyków ja 5 mam w samochodzie Paweł W szuka i tak nie znajdzie.
Ostatnio zmieniany: 12 grudnia 2014 12:40 przez Bobsley.

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 12 grudnia 2014 21:00 #213546

Ci co będą chcieli spotkanie o 9:20 na stacji Orlen zaraz za Markami w kierunku Radzymina

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 13 grudnia 2014 20:35 #213668

Zacnie

Odp: Kulig 4x4 dla Domu Dziecka w Dębinkach (13.12.2014) 13 grudnia 2014 21:22 #213671

Nie mogło być inaczej w tak zacnym towarzystwie
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.24 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.