Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Ślężańskie Zebranie
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Ślężańskie Zebranie

Odp: Ślężańskie Zebranie 5 stycznia 2020 21:20 #463280

jaich napisał:
U nas z fotkami krucho ale trzy są

Te fotki to jakimś zabytkowym aparatem chyba robione

Odp: Ślężańskie Zebranie 5 stycznia 2020 21:38 #463281

No nie to chiński wynalazek- robi zdjęcia tylko w idealnych warunkach- chyba w laboratorium jak reklamę robili

Odp: Ślężańskie Zebranie 5 stycznia 2020 21:50 #463282

Super fajnie było Was wszystkich zobaczyć. Dziękuję za organizację i super towarzystwo.

Osobno chciałbym podziękować za ciepłe przyjęcie mimo, iż wypadłem z koszernej rodziny - wiem, powstrzymywanie drwin nie było łatwe - doceniam

Foty ode mnie - Bierzcie i dzielcie się tym wszyscy:

photos.app.goo.gl/sB3dSWDKh3o1KLmA7

Do następnego!

Odp: Ślężańskie Zebranie 5 stycznia 2020 21:57 #463284

Te w miarę

Odp: Ślężańskie Zebranie 5 stycznia 2020 22:16 #463285

Te też w miarę

Odp: Ślężańskie Zebranie 5 stycznia 2020 23:41 #463306

Bardzo dziękuję Arkowi za orgianizację i uczestnikom za spotkanie
Dla mnie w pytunię, nawet gdy byłem wożony

Odp: Ślężańskie Zebranie 5 stycznia 2020 23:48 #463316

Takie tam
IMG_20200105_150242.jpg


IMG_20200105_133404.jpg



IMG_20200105_133256.jpg


IMG_20200105_123032.jpg


IMG_20200105_134357.jpg


IMG_20200105_121408.jpg

Odp: Ślężańskie Zebranie 6 stycznia 2020 10:20 #463330

Dzięki Mooflon, że Ci się chciało! I nalepsy były!
Dzięki całej ekipie, miło było z Wami spędzić czas.

Ślężańskie Zebranie 6 stycznia 2020 12:07 #463333

Za projekt nalepsy tradycyjne podziękowania dla KALI Arka.

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 16:49 #463544

Trochę zdjeć i jeden filmik od kolegi Maćka z szarego land cruiser-a:

drive.google.com/drive/folders/10cuhSqF2VQPT4QXasYFnaeekg-em0ET4?usp=sharing

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 17:42 #463551

Te fotki owalonego szarym barankiem ryżu mógł sobie podarować

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 17:52 #463552

Może i mógł...gdyby to nie był jego ryż....trochę tolerancji...

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 17:58 #463553

Żadnej tolerancji dla aut owalonych barankiem

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 18:02 #463554

Ojjjj...bo sam se będziesz zdjęcia robił następną razą....i nie fikaj bo Ci podjebię wieczorem defa a rano dostaniesz go z powrotem w baranku ...wiem gdzie mieszkasz...
Do tego żabojada se już kupiłeś....może czas na ryż...))))....świat sie zmienia...
Ostatnio zmieniany: 8 stycznia 2020 18:07 przez Zabol.

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 18:17 #463555

Moje koty pilnują defa
Familijnie mam same żabojady

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 18:18 #463556

No to tylko ryżu brakuje...
A koty też zrobimy w baranka...
Ostatnio zmieniany: 8 stycznia 2020 18:19 przez Zabol.

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 18:29 #463557

Każdy ma kota na miarę swoich możliwości , więc mam dwa majkuny , będziesz musiał dwie puszki baranka kupić

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 18:31 #463558

Fuck....prawie wymiękłem....kupię jedna ale na wypasie...

No dobra...ale po za ryżem...zdjęcia fajne....i jeszcze raz...trochę torelancji...

I trza się integrowac bo LR-ów coraz mniej a miłośników kulturalnego szwędania się trza szanować...następną razą dostaniesz zaproszenie na szwędzanie się Subaraków...)))....jak nie będziesz ich wyzywał od ryż-u...

I jak pisałem...świat się zmienia...może już czas zmienić podejście LR kontra reszta świata ....na ...kulturalni i ogarnieci szwędacze kontra reszta świata...bo to nie od marki zależy czy zostawiamy po sobie syf....czy dobre wrażenie...
Ostatnio zmieniany: 8 stycznia 2020 18:42 przez Zabol.

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 18:46 #463559

Nie myślałeś kiedyś by zostać ksiundzem ?
Szerzył byś miłość do bliźniego

Idź lepiej do garażu wykopać dla mnie oponę

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 18:53 #463561

Nie myślałem...ale wiem, że nie lubię młodych chłopców czyli się nie nadaję...

Z tą miłością do bliźniego to przesadzasz...ja tam ludzi to generalnie nie lubię...lubie jednostki...

I za późno...oponę już wygrzebałem...
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.21 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.