Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Ślężańskie Zebranie
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Ślężańskie Zebranie

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 18:56 #463562

I to jest dobre info

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 19:11 #463565

Pepek napisał:
I to jest dobre info


No nie do końca...opona w baranku jest...

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 19:16 #463566

W sumie to lepiej w baranku niż miałbyś ją wypełnić pianką budowlaną

Odp: Ślężańskie Zebranie 8 stycznia 2020 19:23 #463567

pianka jest do wydechów a nie opon...

I weż to posprzątaj...

Albo zostaw....coś sie na LK przynajmniej dzieje....zamiast ostatniej martwicy...
Ostatnio zmieniany: 8 stycznia 2020 19:25 przez Zabol.

Ślężańskie Zebranie 10 stycznia 2020 21:09 #463763

Sprzedam Opla

Odp: Ślężańskie Zebranie 11 stycznia 2020 00:36 #463804

mooflon napisał:
Sprzedam Opla

Zmieniasz na Volkswagena?

Odp: Ślężańskie Zebranie 20 grudnia 2021 14:34 #489252

Dzień Dobry...
Zapraszam na kolejną edycję Ślężańskiego Zebrania, które odbędzie się 6 stycznia 2022.
Spotykamy się o godzinie 11 przed Zamkiem w Sobótce Górce.
Potem orszakiem (jak to na święto 3-króli przypada) ruszymy bezdrożami do strego młyna gdzie od godziny 14 będziemy zwiedzać, piec podłomyki, zajadać pajdy swojskiego chleba ze smalcem popijając herbaktą. Będzie też ciasto i kawka. No i oczywiście ognisko, ale kiełbaski i omasty we własnym zakresie prosze sobie zabezpieczyć.
Powyższe ekstrasy oferowane przez właścicieli młyna to nie są tanie rzeczy i trzeba wysupłać na miejscu 15zł od osoby

Zachęcam do zabrania dziecków.

Odp: Ślężańskie Zebranie 20 grudnia 2021 14:35 #489253

Lista? Hmm, chyba tylko po to, aby wiedzieć, czy trzeba na kogoś poczekać

Odp: Ślężańskie Zebranie 20 grudnia 2021 19:35 #489261

mooflon napisał:
Lista? Hmm, chyba tylko po to, aby wiedzieć, czy trzeba na kogoś poczekać


lista zbanowanych

1. Borsuk

Ślężańskie Zebranie 20 grudnia 2021 20:13 #489263

Borsuk konno ma być

Odp: Ślężańskie Zebranie 22 grudnia 2021 08:58 #489281

W tym tygodniu mamy odebrać Landa więc do imprezy protestujemy i jak będzie git to jesteśmy.

Odp: Ślężańskie Zebranie 22 grudnia 2021 10:15 #489282

chojny napisał:
W tym tygodniu mamy odebrać Landa więc do imprezy protestujemy i jak będzie git to jesteśmy.

za protesty ostatnio zabierają na komendę więc 48h przed imprezą nie protestujcie

Odp: Ślężańskie Zebranie 22 grudnia 2021 11:14 #489283

Palor napisał:
chojny napisał:
W tym tygodniu mamy odebrać Landa więc do imprezy protestujemy i jak będzie git to jesteśmy.

za protesty ostatnio zabierają na komendę więc 48h przed imprezą nie protestujcie


No tak... to nie ten temat.

Odp: Ślężańskie Zebranie 23 grudnia 2021 21:17 #489306

@Polar wybierasz się może?

Odp: Ślężańskie Zebranie 24 grudnia 2021 07:53 #489315

MichalG napisał:
@Polar wybierasz się może?


wybieram z Zupą i Czortem

Odp: Ślężańskie Zebranie 24 grudnia 2021 18:41 #489328

Polar napisał:
MichalG napisał:
@Polar wybierasz się może?


wybieram z Zupą i Czortem


Ech.

Odp: Ślężańskie Zebranie 26 grudnia 2021 00:38 #489341

I co tak wzdychasz, nie trzeba było się złomu pozbywać! Czym teraz jeździsz?

Odp: Ślężańskie Zebranie 26 grudnia 2021 16:58 #489345

traky napisał:
I co tak wzdychasz, nie trzeba było się złomu pozbywać! Czym teraz jeździsz?


Nawet od jakiegoś czasu nieśmiało się rozglądam, ale mam specyficzne wymogi i nic ciekawego nie wpadło w oko. Problemem jest też to, że nie mam gdzie disco trzymać, ani czasu używać. Rodzinnie to jest zestaw rodzinny płaski 4x4 plus przyczepka namiotowa, a tak obecnie w sezonie i tak dwa kółka w każdej wolnej chwili…

Odp: Ślężańskie Zebranie 27 grudnia 2021 09:46 #489363

Przejedź na dwóch kółkach, sezon skuterowy trwa cały rok

Odp: Ślężańskie Zebranie 27 grudnia 2021 11:12 #489371

traky napisał:
Przejedź na dwóch kółkach, sezon skuterowy trwa cały rok


już jest normalne moto
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.24 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.