Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Będzie impreza koło Łodzi
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: Będzie impreza koło Łodzi

Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 15:33 #474883

Coś nowego, coś innego, całkiem inny klimat... Będzie impreza Szczegóły wkrótce. Uprzedzam pytania.... Nie nie będzie licytacji, ani zbierania w czapkę

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 15:59 #474884

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 16:00 #474886

A kiedy?

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 16:13 #474887

Krakus napisał:
.... Uprzedzam pytania.... Nie nie będzie licytacji, ani zbierania w czapkę


Taaaaa kurwa.......

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 16:40 #474888

cobra75 napisał:
Krakus napisał:
.... Uprzedzam pytania.... Nie nie będzie licytacji, ani zbierania w czapkę


Taaaaa kurwa.......

Obiecuję.... Całkiem inna formuła imprezy.

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 16:48 #474889

Krakus napisał:
Coś nowego, coś innego, całkiem inny klimat..


Jak nie będzie najebki to po co przyjeżdżać

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 16:51 #474890

Pepek napisał:
Krakus napisał:
Coś nowego, coś innego, całkiem inny klimat..


Jak nie będzie najebki to po co przyjeżdżać

Bo to będzie najebka w krzakach.

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 16:55 #474893

Chyba ,że to jakieś na topie "gej party" , to raczej nie mój klimat

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 17:11 #474895

Fajnie

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 17:13 #474896

Pepek napisał:
Chyba ,że to jakieś na topie "gej party" , to raczej nie mój klimat

Oj tam, oj tam.
Najebiemy się i będziemy rzygać "tenczom"

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 17:19 #474898

!marysia! napisał:
Pepek napisał:
Chyba ,że to jakieś na topie "gej party" , to raczej nie mój klimat

Oj tam, oj tam.
Najebiemy się i będziemy rzygać "tenczom"

Przekonałeś mnie , jak te jednorożce

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 17:52 #474899

Pepek napisał:
Chyba ,że to jakieś na topie "gej party" , to raczej nie mój klimat


youtu.be/sqgxG--GpCY
Ostatnio zmieniany: 22 czerwca 2020 17:52 przez savik.

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 17:57 #474900

Czyżby zanosiło się na „Centralny Land Zlot” 2.0 na 10-cio lecie pierwszego?

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 19:14 #474904

jestem na tak

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 20:15 #474908

Pepek napisał:
!marysia! napisał:
Pepek napisał:
Chyba ,że to jakieś na topie "gej party" , to raczej nie mój klimat

Oj tam, oj tam.
Najebiemy się i będziemy rzygać "tenczom"

Przekonałeś mnie , jak te jednorożce

Wspieram.

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 21:33 #474913

"Za burtą 2020"

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 21:56 #474916

!marysia! napisał:
Pepek napisał:
Krakus napisał:
Coś nowego, coś innego, całkiem inny klimat..


Jak nie będzie najebki to po co przyjeżdżać

Bo to będzie najebka w krzakach.


ta formuła ma już swój cykl spotkań, inny

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 23:05 #474919

Coś dla mnie A będziemy jeździć?

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 22 czerwca 2020 23:36 #474922

Ensis napisał:
Coś dla mnie A będziemy jeździć?

Oczywiście że będzie jazda... Dwie fajne żwirownie. Będzie można zapalić świeczkę śp. Jankowi Bertramowi. W jednej ze żwirowni zakończył życie
A najebka będzie.... Niech się Pepek nie boi

Odp: Będzie impreza koło Łodzi 23 czerwca 2020 05:22 #474923

Ino: Kiedy? Krakus, KIEDY?
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.23 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.