|
Witamy,
Gościu
|
zbędę ramę do defa 110 300, ocynkowana, pasywowana jakieś 10 lat, robiona dla siebie, żyje pod chmurką i nie rdzewieje, co jest dobrą rekomendacją
(11 przeglądających) Bartosz S., cinola, grzelmat, huba, Jaco, maciek 247, Palor, savik, Vikitor, vip, (1) Gość
|
TEMAT: zbędę ramę do defa 110 300, ocynkowana, pasywowana jakieś 10 lat, robiona dla siebie, żyje pod chmurką i nie rdzewieje, co jest dobrą rekomendacją
zbędę ramę do defa 110 300, ocynkowana, pasywowana jakieś 10 lat, robiona dla siebie, żyje pod chmurką i nie rdzewieje, co jest dobrą rekomendacją 16 kwietnia 2026 00:35 #502207
|
|
|
Moderatorzy: cobra75