Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

zbędę ramę do defa 110 300, ocynkowana, pasywowana jakieś 10 lat, robiona dla siebie, żyje pod chmurką i nie rdzewieje, co jest dobrą rekomendacją
(11 przeglądających) Bartosz S., cinola, grzelmat, huba, Jaco, maciek 247, Palor, savik, Vikitor, vip, (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: zbędę ramę do defa 110 300, ocynkowana, pasywowana jakieś 10 lat, robiona dla siebie, żyje pod chmurką i nie rdzewieje, co jest dobrą rekomendacją

zbędę ramę do defa 110 300, ocynkowana, pasywowana jakieś 10 lat, robiona dla siebie, żyje pod chmurką i nie rdzewieje, co jest dobrą rekomendacją 16 kwietnia 2026 00:35 #502207

dla zainteresowanych cena i zdjęcia, rama ma zanikający, nieczytelny numer
zdecydowanie sprzedam
odbiór 78-460
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.15 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.