Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

[D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: [D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników

[D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników 2 maja 2023 11:01 #496648

Witajcie,
Zabrałem się za temat braku oświetlenia, rozładowywania akumulatora, chimerycznie działających wycieraczek.
Dorwałem się do modułu MFU - AMR5360. Załączone fotki pokazują efekt "zębów" czasu.
Podczas demontażu skrzyneczki komfortu z podstawy bezpieczników wyrwałem dwa piny (pierwsze foto - widać dwa piny po ekstrakcji).

Potrzebuję podstawę bezpieczników i moduł MFU AM5360 w dobrym stanie.
Ktoś ma, ktoś poratuje ?

Z góry dziękuję







Ostatnio zmieniany: 2 maja 2023 11:05 przez CezaryR.

Odp: [D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników 2 maja 2023 12:50 #496651

Nie wiem czy właśnie ostatni biały nie sprzedałem, ale sprawdzę czy jeszcze z jeden nie został.

Odp: [D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników 2 maja 2023 13:46 #496652

ok, czekam na info

Odp: [D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników 3 maja 2023 22:54 #496665

Polar napisał:
Nie wiem czy właśnie ostatni biały nie sprzedałem, ale sprawdzę czy jeszcze z jeden nie został.


Polar i jak poszukiwania ?
Będę wdzięczny za info.
Pozdrawiam

Odp: [D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników 8 maja 2023 08:06 #496707

CezaryR napisał:
Polar napisał:
Nie wiem czy właśnie ostatni biały nie sprzedałem, ale sprawdzę czy jeszcze z jeden nie został.


Polar i jak poszukiwania ?
Będę wdzięczny za info.
Pozdrawiam


PW

Odp: [D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników 8 maja 2023 17:40 #496721

Dzięki za chęci.
Temat ogarnięty.

Pozdrawiam

Odp: [D1] -300TDI - MFU potrzebny + skrzynka bezpieczników 17 maja 2023 23:46 #496832

Skrzynki wymienione,

Funkcje o których zapomniałem przywrócone, sygnał pozostawionych świateł, kluczyka w stacyjce.
Działa oświetlenie wewnętrzne, wycieraczka tylna - działa to co przestało pracować.
Dodatkowo przestał kraść prąd

Dla potomnych:

Jak świrują światła podświetlenia wnętrza, ucieka prąd i wiele innych ....
Warto zdemontować skrzynkę bezpieczników w kabinie, wyjąć ją, a potem odpiąć z niej MFU. Poczyścić styki i jeśli MFU w dobry stanie w Disco ożywają funkcje komfortu (w moim przypadku złącza podpięte od kasety bezpieczników były mega zaśniedziałe z zielonym wykwitem. Nie miało to prawa normalnie działać.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.21 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.