Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Sprzedam złomy
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sprzedam złomy

Sprzedam złomy 23 grudnia 2024 20:39 #500927

Sprzedam

jak ktoś chętny to pytać w sposób dowolny

100cali 200tdi reszta na fotach .....40pln













Defendera 200tdi, 90, 1991 rok....używany..... 43pln








Minerve rok 53 - 35pln











Odp: Sprzedam złomy 24 grudnia 2024 06:30 #500929

a Ty tak na poważnie?

Odp: Sprzedam złomy 24 grudnia 2024 09:27 #500930

ależe co?

Odp: Sprzedam złomy 24 grudnia 2024 10:45 #500931

że sprzedajesz

Odp: Sprzedam złomy 24 grudnia 2024 12:29 #500932

inne auta zostają tak że spokojnie....niech się inni cieszą

Odp: Sprzedam złomy 24 grudnia 2024 12:51 #500933

nie mogłeś poczekać z tą minerwą?

Odp: Sprzedam złomy 24 grudnia 2024 12:56 #500934

Jesteś zainteresowany?

Odp: Sprzedam złomy 24 grudnia 2024 13:04 #500935

Tak ale nie teraz - mam inne duże wydatki.
Jak się nie sprzeda to wrócimy do tematu

Odp: Sprzedam złomy 27 grudnia 2024 11:46 #500949

Kupuj kupuj , może na wiosnę wróci temat wyjazdu na Litwę staruchami

Odp: Sprzedam złomy 27 grudnia 2024 15:28 #500952

A lwt Palora nadal stacjonuje i cieszy ownera w chorzowie

Odp: Sprzedam złomy 27 grudnia 2024 15:55 #500953

maciek 247 napisał:
A lwt Palora nadal stacjonuje i cieszy ownera w chorzowie

Masz z nim kontakt?

Odp: Sprzedam złomy 27 grudnia 2024 16:19 #500954

oczywiście nawetna zlot seriowy przyjechał

Odp: Sprzedam złomy 27 grudnia 2024 20:20 #500957

.
Ostatnio zmieniany: 27 grudnia 2024 20:23 przez GERO-7007.

Odp: Sprzedam złomy 27 grudnia 2024 20:22 #500958

Pepek napisał:
Kupuj kupuj , może na wiosnę wróci temat wyjazdu na Litwę staruchami


planuj planuj , tez jestem chetny na wyjazd staruchem

Odp: Sprzedam złomy 2 stycznia 2025 15:26 #501033

maciek 247 napisał:
Sprzedam



Defendera 200tdi, 90, 1991 rok....używany..... 43pln

[/url]


Ale mi się taka 90tka marzy... tyle że mam już garaż wypchany marzeniami, więcej się nie mieści... może kiedyś...

Wypieścić i razem ustawić. Nie ma na drogach nic seksowniejszego niż Def 90 i 911 a dwa razem...
aż mam ciarki...


469525470_1010427224459890_7578816564692197365_n.jpg.64952bc18e3272cd02ab547b53ba8adc.jpg
Ostatnio zmieniany: 2 stycznia 2025 15:33 przez chojny.

Odp: Sprzedam złomy 18 kwietnia 2025 19:24 #501484

oooodświeżam

Odp: Sprzedam złomy 8 maja 2025 14:28 #501536

ceny byś odświeżył

Odp: Sprzedam złomy 11 maja 2025 09:22 #501547

Dziku napisał:
ceny byś odświeżył


Tobie to Itak bez różnicy

Odp: Sprzedam złomy 15 maja 2025 08:57 #501557

tzn dokupujesz jeszcze dwie serie i defa?
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.24 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.