Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Defender ze Straży

Defender ze Straży 26 marca 2026 11:50 #502164

Cześć.
Jakby ktoś szukał czerwonego pojazdu to mamy w Straży do pogonienia Defa.
110 rok. 1993.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 26 marca 2026 11:52 przez Olin1.

Odp: Defender ze Straży 29 marca 2026 00:56 #502165

zacny
a jaki koszt?

Odp: Defender ze Straży 30 marca 2026 14:32 #502167

Ile?
Już wycofany z podziału?

Odp: Defender ze Straży 31 marca 2026 17:32 #502173

Poszedł do nowego właściciela.

Odp: Defender ze Straży 31 marca 2026 22:23 #502176

Fajnie. Prywatnie? Czy Rączka kupił do kolekcji?

Odp: Defender ze Straży 4 maja 2026 20:30 #502241

Prywatnie chłop wziął.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.18 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.