Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek

Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 15:53 #370561

Jestem w Rumunii w miejscowości Horezu (zjazd z transalpiny).
Ustaliliśmy już, że potrzebuje do disco2 td5 turbine.
Czy może ktoś jedzie w te rejony?
Mario ma turbine we Wroc/Świebodzicach, może ja wysłać, ale pewnie parę dni pojedzie...
Może ktoś coś?

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 15:56 #370562

A może ją lepiej zlecić zrobić na miejscu?

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 16:00 #370563

Pepek napisał:
A może ją lepiej zlecić zrobić na miejscu?

Można pewnie próbować, ale nówka turbina 2.5 tyś ....
A uzywka znacznie taniej...

A Masz z może jakiś warsztat na myśli?
Ostatnio zmieniany: 6 sierpnia 2017 16:00 przez PiotrG.

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 16:02 #370564

PiotrG napisał:
.

A Masz z może jakiś warsztat na myśli?

Tak, taki co regeneruje turbiny

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 16:09 #370566

Siądźcie z Radkiem do jego auta i znajdźcie najbliższy warsztat samochodowy , przy okazji wznosząc modły by mechanik mówił w jakimś zrozumiałym języku i tam zapytajcie się o jakiś specjalistów od turbin . To nie trzeci świat , maja normalne auta i musza je gdzieś robić

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 17:28 #370576

Miałem ten sam problem w Rumunii. Turbine zamówił nam z rumunskiego *allegro* wlasciviel hotelubw ktorym akurat nocowalismy przyszla w 2 dni. Szybka wymiana na hotelowym parkingu.

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 17:31 #370578

adamw napisał:
Miałem ten sam problem w Rumunii. Turbine zamówił nam z rumunskiego *allegro* wlasciviel hotelubw ktorym akurat nocowalismy przyszla w 2 dni. Szybka wymiana na hotelowym parkingu.


A ile kosztowała "rumuńska" turbina?

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 17:38 #370579

800 leji i 30 wysylka

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 6 sierpnia 2017 23:22 #370638

To rozsądna cena

Odp: Potrzebna pomoc w Rumunii - awaria , nie wypadek 7 sierpnia 2017 09:00 #370681

Naprawa-Regeneracja w Bukareszcie
Tutaj nikt tego nie zrobi.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.20 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.