Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

webasto thermo TOP Z/C -D montaż
(1 przeglądających) (1) Gość
NEUROLOGIA

TEMAT: webasto thermo TOP Z/C -D montaż

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 2 maja 2016 09:05 #290763

A z Disco 3 podejdzie do D2?
Czy jest jednak sterowane cyfrowo?

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 23 maja 2016 07:12 #294126

Tu macie pliki w języku innym, niż ten wiadomy.

www.defender2.net/gallery/albums/userpics/10411/Webasto_Thermo_TOP_C_Coolant_Heater_Land_Rover_TD5_EN.pdf Do Defendera TD5.

Tu jakiś "grubszy" manual ogólnie do Webasta Thermo Top Z/C
www.elektromobily.org/w/images/1/13/Webasto.pdf

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 11 listopada 2016 12:10 #319613

Wrzucę tutaj pytanko,
w okolicach Wrocławia ktoś się podejmie montażu (części jeszcze nie mam) webasta do D1 300 TDI i za ile?
Ostatnio zmieniany: 11 listopada 2016 12:10 przez sirBartek.

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 14 listopada 2016 16:39 #319977

wszystko zależy jaki chcesz piec montować i do czego ma służyć
Ostatnio zmieniany: 14 listopada 2016 16:39 przez inferno.

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 14 listopada 2016 18:10 #319984

tak żebym rano wstał, włączył guzik i wsiadł do odmarzniętego auta

Odp: O: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 15 listopada 2016 20:31 #320235

Czy ktoś brał webasto od tego człowieka ze Świdnika?
allegro.pl/webasto-thermo-top-c-5-kw-analog-diesel-benzyna-i6600609413.html

Odp: O: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 15 listopada 2016 21:50 #320262

jak by co to mam dwie używki na zbyciu...

Odp: O: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 1 grudnia 2017 11:51 #388951

Odswieżę temat, jako ze sypło śniegiem i kreska poniżej zera może ktoś będzie chętny na webasto /"mokre"/ są trzy sztuki dwie u mnie i mooflona
Więcej info na pw.

Odp: O: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 1 grudnia 2017 12:15 #388954

Tak wygląda mój zestaw leżakujący już 3 lata na półce.
drive.google.com/open?id=1AsACR60hgCSc2p8uI1vHziH8kw8e40yT

Odp: O: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 1 grudnia 2017 15:27 #388974

Suche jak byś miał to bym przygarnął...w gut prajsie oczywiście

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 2 grudnia 2017 20:58 #389202

A zegar sterujący Panowie macie na zbyciu ?
Jakiś ciekawy?

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 3 grudnia 2017 22:23 #389319

ile za takie cudo trzeba dać ?

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 3 grudnia 2017 23:40 #389323

jeśli macie piece analogowe to tanią i bardziej rozwiniętą alternatywą jest taki tygodniowy zegarek
allegro.pl/wlacznik-czasowy-12v-programator-wylacznik-timer-i5708453435.html?reco_id=39a788a4-d87a-11e7-874f-246e96321b10
jego jedyną wadą jest to że przy większym mrozie ekranik jest mało czytelny ale po ogrzaniu wraca do normy
Ostatnio zmieniany: 3 grudnia 2017 23:42 przez inferno.

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 5 grudnia 2017 22:23 #389508

inferno napisał:
jeśli macie piece analogowe to tanią i bardziej rozwiniętą alternatywą jest taki tygodniowy zegarek
allegro.pl/wlacznik-czasowy-12v-programator-wylacznik-timer-i5708453435.html?reco_id=39a788a4-d87a-11e7-874f-246e96321b10
jego jedyną wadą jest to że przy większym mrozie ekranik jest mało czytelny ale po ogrzaniu wraca do normy


Testowałeś takie rozwiązania?

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 5 grudnia 2017 22:40 #389510

tak nie raz taki zegarek testowałem, troche zabawy jest aby na cały tydzień wszystkie czasy poustawiać ale jak ktoś np do pracy jeździ o stałych godzinach to jest rewelacja bo nie trzeba codziennie pamiętać zegarka ustawiać, tylko tak jak napisałem wcześniej nadaje sie do piecyków sterowanych analogowo

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 8 grudnia 2017 22:54 #389918

Siemka
Z uwagi na calkowity obecny rozklad, że tak sie wyraze, mojego disco mysli mnie dopadly co by go to zaopatrzyc w Eberspachera D5WZ z forda galaxy. Mam go po dobrym serwisie i jestem ciekaw czy zrobi robote jako podgrzewacz "na pilota" Kablologie ogarniam. Działanie po podaniu impulsu na 15 minut po timerze. Czy ktos z was probowal takie cos?
Ostatnio zmieniany: 8 grudnia 2017 23:23 przez vanosik.

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 9 grudnia 2017 09:43 #390032

Themotop tak robi, tylko pilot i po załączeniu działa 30 minut wciagając około 200ml diesla

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 9 grudnia 2017 09:55 #390035

vanosik nie kojarzę modelu o którym piszesz. Ale albo jest dogrzewacz, albo ogrzewanie wodne. Jak jest dogrzewacz bez pompki obiegowej to się załączy chwilkę pochodzi, i stanie bo czujnik stwierdzi odpowiednią temperaturę, ale tylko w okolicach pieca bo bez pompki w obieg nie będzie pchało. Niektóre dogrzewacze mają pompki, wtedy tylko dokłada się sterowanie. A jak masz kompletne ogrzewanie to wystarczy je tylko odpowiednio podłączyć. Poszukaj gdzieś schematu podłączenia tego modelu, żeby było przez panel climatronica

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 9 grudnia 2017 13:18 #390045

Tak jest. Pompka obiegowa jest osobna oczywiscie. Dzialalo w galaxy to i zadziala tutaj. Tylko kwestia podpiecia sie pod dmuchawe. Dodam ze d5wz jest sporo tansze od webasto. Pozdrawiam i zycze stosunkowo udanego łikędò

Odp: webasto thermo TOP Z/C -D montaż 9 grudnia 2017 16:03 #390058

vanosik napisał:
Tak jest. Pompka obiegowa jest osobna oczywiscie. Dzialalo w galaxy to i zadziala tutaj. Tylko kwestia podpiecia sie pod dmuchawe. Dodam ze d5wz jest sporo tansze od webasto. Pozdrawiam i zycze stosunkowo udanego łikędò


Do webasta mam gdzieś cały schemat jak podłączyć w D2. Do tego d5wz zapytam kumpla może coś poszuka bo ma niby szkolenie jakieś tej firmy uprawniające do montażu
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.22 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.