Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Wentylator nagrzewnicy działa tylko na 4. w 300tdi
(1 przeglądających) (1) Gość
NEUROLOGIA

TEMAT: Wentylator nagrzewnicy działa tylko na 4. w 300tdi

Odp: Wentylator nagrzewnicy działa tylko na 4. w 300tdi 8 listopada 2013 22:52 #158382

Nie obejść kablem, tylko zewrzeć tę spaloną część. To nie jest jeden rezystor, tylko trzy połączone szeregowo. Pada ten od trzeciego biegu. Jak go zewrzesz, to 1 i 2 będą działać, tylko szybciej (albo też się sfajczą).

Odp: Wentylator nagrzewnicy działa tylko na 4. w 300tdi 8 listopada 2013 22:59 #158383

To by wiele wyjaśniało, jutro w takim razie będę działał i powiem o skutkach.

Odp: Wentylator nagrzewnicy działa tylko na 4. w 300tdi 10 listopada 2014 18:49 #208987

Na sprężynkach od długopisów hula

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e1bf82d159384b15.html

Odp: Wentylator nagrzewnicy działa tylko na 4. w 300tdi 24 listopada 2018 14:08 #432152

Dziękuję Wam Panowie za ten wątek!
Mój nawiew w 300 ożył po wyczyszczeniu żółtego przekaźnika, o którym tu pisaliście. Zima tuż tuż. Grzańca dla każdego!!!
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.17 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.