pozycyjne biorą mało prądu, no na ledach to tyle co nic
tak czy inaczej - nie widziałem zjaranego przełącznika jeśli obsługuje tyko pozycyjne,
problemem są drogowe/mijania , zwłaszcza w starszych autach gdzie wszystkie styki są nie pierwszej młodości i dodatkowo obciążają układ, jeśli do tego wstawi się wzmocnione żarówki - to zawsze coś pada...
Sprawę rozwiązują przekaźniki , osobno drogowe, osobno mijania , do sterowania wykorzystać dotychczasowy obwód, na zasilanie warto pociagnąć dodatkowy przewód jak pisze pepek, ale nie jest to konieczne, można też wyciągnąć zasilanie z przewodu idącego do wyłącznika, a ominąć sam wyłącznik który z reguły pada pierwszy jako najsłabszy element układu, pozycyjne sobie odpuść