Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

[D3] Podpięcie kamery cofania
(1 przeglądających) (1) Gość
NEUROLOGIA
  • Strona:
  • 1

TEMAT: [D3] Podpięcie kamery cofania

[D3] Podpięcie kamery cofania 26 maja 2019 18:43 #449830

Czy ktoś się orientuje jakie złącze jest w radiu do podpięcia kamery cofania w D3?
Patrząc na radio nie przypomina mi to złącza RCA (cinch). Czy wpinam się w któreś z 3 dostępnych złącz czy gdzieś wbijam się w wiązkę?
Jeśli w te gniazdka to co to za typ złącza? A jeśli gdzieś w wiązkę to w które przewody?

Odp: [D3] Podpięcie kamery cofania 26 maja 2019 20:55 #449832

Tu są wszystkie odpowiedzi na pytania
Ostatnio zmieniany: 26 maja 2019 20:56 przez VMatas.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.16 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.