Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

[D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza.
(1 przeglądających) (1) Gość
DERMATOLOGIA
  • Strona:
  • 1

TEMAT: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza.

[D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 17 stycznia 2026 16:49 #502031

Czołem,
Czy realne jest znaleźć dobre wnętrze do 200tdi 3drzwi?
Beżowe, kupiłbym trochę gratów do odbudowy, dostępne to, czy Święty Graal?
Na przykład plastiki bagażnika...
Gdzie szukać?

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 17 stycznia 2026 20:02 #502032

Kupiłeś tą w kolorach tęczy?

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 17 stycznia 2026 22:39 #502033

savik napisał:
Kupiłeś tą w kolorach tęczy?


Ja raczej heteronormatywny. Przynajmniej tak się dzisiaj identyfikuje...

Rozglądam się i mam na oku jednokolorową. Czy to rasizm?

Jeszcze nic nie kupiłem, ale ostatnio zauważam, że mam za mało problemów i zryty beret, więc szukam D1.

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 18 stycznia 2026 07:32 #502034

Ja już prawie zgrzeszyłem. Była taka jedna tęczowa, ale trochę mnie odrzuciło na myśl o szukaniu plastików właśnie. Ktoś ją skrzywdził malując część deski na czarno a reszta była niebieska i beżowa trochę losowo.

Najlepiej chyba będzie czekać aż coś wpadnie na fileta, ale to raczej trudny temat.

Jest w Deszcznie szrot gdzie mają tylko LR’y, ale oni są straszni syfiarze i ciężko dostać niepołamane, delikatne rzeczy. Tzreba wszystko dokładnie sprawdzić na miejscu i się targować bo czasem ceny jak na Batorym mają.

Ja musisz tu i teraz to może być mission impossible. Jak poszukasz dłużej to coś może wpadnie, albo jakimś fartem ktoś kisi w stodole.

Powodzenia

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 18 stycznia 2026 18:39 #502035

Artur Oliwiecki w Poznaniu może mieć - filetuje od dawna, głównie d2 ale d1 także rozbiera. oliwki 4x4 tel 506940808

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 18 stycznia 2026 18:49 #502036

Palor napisał:
Artur Oliwiecki w Poznaniu może mieć - filetuje od dawna, głównie d2 ale d1 także rozbiera. oliwki 4x4 tel 506940808


Spasiba, jak mawiają starożytni Czechosłowacy!

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 18 stycznia 2026 21:00 #502037

Palor napisał:
Artur Oliwiecki w Poznaniu może mieć - filetuje od dawna, głównie d2 ale d1 także rozbiera. oliwki 4x4 tel 506940808


Ten to już w ogóle ma ceny z kosmosu

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 19 stycznia 2026 04:52 #502039

savik napisał:
Palor napisał:
Artur Oliwiecki w Poznaniu może mieć - filetuje od dawna, głównie d2 ale d1 także rozbiera. oliwki 4x4 tel 506940808


Ten to już w ogóle ma ceny z kosmosu

kupowałem u niego kilka lat temu jakieś pierdoły i ceny mnie nie zabiły. Może coś się zmieniło

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 19 stycznia 2026 15:47 #502041

Nastąpiła zmiana koncepcji...
Plastiki będą szukane niebieskie. Kupiłem złoma.
Jeszcze nie żałuję, taka bezwładności organizmu.

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 26 stycznia 2026 21:11 #502057

200 tdi? mam kompletną deskę i trochę innych pierdół

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 26 stycznia 2026 21:43 #502059

Masz z trzydrzwiowej dwusety?

Odp: [D1] 200 trzydrzwiowa, plastiki wnętrza. 27 stycznia 2026 10:37 #502061

a.telecki napisał:
Nastąpiła zmiana koncepcji...
Plastiki będą szukane niebieskie. Kupiłem złoma.
Jeszcze nie żałuję, taka bezwładności organizmu.


Chwal się!

Gdzie zdjęcia?
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: cobra75
Wygenerowano w 0.21 sekundy
 

Wszelkie prawa zastrzeżone - logo landklinika.pl chronione jest prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnego zezwolenia zabronione.